بلیط هواپیما کیش به کرمان (پرواز کیش کرمان)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش کرمان

برای خرید بلیط هواپیما کیش کرمان در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیش کرمان را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای کیش کرمان تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری کیش کرمان و بلیط چارتر کیش کرمان را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که آوا بلیط در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما کیش کرمان را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز کیش کرمان فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما کیش کرمان

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما کیش کرمان را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای کیش کرمان به بهترین نرخ بلیط هواپیما کیش کرمان دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت کیش کرمان و کرمان کیش در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما کیش کرمان هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز کیش کرمان را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری کیش کرمان و بلیط هواپیما چارتر ارزان کیش کرمان را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر کیش کرمان

برای خرید پرواز چارتری کیش کرمان با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر کیش کرمان را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر کیش کرمان را خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری کیش کرمان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش کرمان را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کیش کرمان، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری کیش کرمان را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت کیش کرمان می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان کیش کرمان یاری می‌کند.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما کیش کرمان تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش کرمان را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت کیش کرمان از قیمت دو بلیط یکطرفه کیش کرمان و کرمان به کیش ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما کیش کرمان

  فاصله هوایی کیش تا کرمان

مسیر هوایی کیش کرمان 507 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز کیش کرمان

طول مدت پرواز کیش کرمان به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز کیش کرمان

معمولا ارزانترین ایرلاین‌ پرواز کیش کرمان، هواپیمایی کیش ایر است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر کیش کرمان

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر کیش کرمان هواپیمایی ماهان است.

  روزهای پرواز کیش کرمان

پروازهای کیش کرمان روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه انجام می‌شود.

  مسیرهای پروازی کیش کرمان

تمامی پروازهای کیش کرمان از فرودگاه بین المللی جزیره کیش (KIH) به سمت فرودگاه بین المللی کرمان (KER) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما کیش کرمان را ارائه می‌دهند می‌توان به ایرلاین ماهان اشاره کرد. 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.