بلیط هواپیما کیش به ساری (پرواز کیش ساری)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به ساری

برای خرید بلیط هواپیما کیش به ساری در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیش ساری را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای کیش به ساری تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری کیش به ساری و بلیط چارتر کیش به ساری را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما کیش به ساری را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز کیش به ساری فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما کیش به ساری

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به ساری را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای کیش به ساری به بهترین نرخ بلیط هواپیما کیش به ساری دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت کیش به ساری و ساری کیش در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما کیش به ساری هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز کیش ساری را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به ساری و بلیط هواپیما چارتر ارزان کیش به ساری را در آوا بلیط  بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما از کیش به ساری را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر کیش به ساری

در میان پروازهای چارتر ساری ، بلیط چارتر کیش به ساری یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط کیش به ساری چارتر در مسیر رفت و یا خرید بلیط هواپیما چارتر ساری به کیش در مسیر برگشت کافی است پروازهای کیش به ساری را به صورت رفت و برگشت در آوا بلیط جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما کیش به ساری چارتر و یا بلیط ساری به کیش چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز چارتر کیش به ساری و پروازهای ساری کیش چارتر دسترسی پیدا کرده و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط چارتر کیش به ساری نمایید.

بلیط لحظه آخری کیش به ساری

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به ساری را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کیش به ساری، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری کیش به ساری را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما کیش به ساری

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت کیش به ساری می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان کیش به ساری یاری می‌کند.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کیش به ساری به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط از کیش به ساری با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از کیش به ساری فصل تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش به ساری را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت کیش به ساری از قیمت دو بلیط یکطرفه کیش به ساری و ساری به کیش ارزان‌تر خواهد شد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به ساری در آوا بلیط

  جستجوی بلیط هواپیما کیش به ساری

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به ساری ، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای کیش به ساری اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه کیش به ساری یا بلیط هواپیما کیش به ساری رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پروازهای کیش ساری برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط هواپیما کیش به ساری

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای کیش به ساری از ارزانترین نرخ بلیط هواپیما کیش به ساری نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط کیش به ساری را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

 خرید و دریافت بلیط هواپیما کیش به ساری

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کیش به ساری در آوا بلیط

  خرید بلیط هواپیما کیش به ساری ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما کیش ساری از سایت آوا بلیط ارزانترین قیمت بلیط پرواز کیش به ساری از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط کیش ساری به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ساری به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز کیش به ساری از آوا بلیط شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط کیش به ساری دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما کیش به ساری را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط از کیش به ساری در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط، نرخ بلیط هواپیما کیش به ساری را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما کیش به ساری را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما ساری از آوا بلیط  بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در آوا بلیط خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در آوا بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای کیش به ساری در سامانه آوا بلیط، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما کیش به ساری را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط هواپیما کیش ساری ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما کیش به ساری از آوا بلیط استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای کیش به ساری در آوا بلیط، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان کیش به ساری در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزانترین بلیط هواپیما کیش به ساری را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما کیش به ساری

  فاصله هوایی از کیش تا ساری چقدر است؟

فاصله کیش تا ساری با هواپیما 1123 کیلومتر است.

  پرواز از کیش به ساری چقدر طول می‌کشد؟

طول مدت پرواز کیش به ساری به طور متوسط 1 ساعت و 50 دقیقه است.

  روزهای پرواز کیش به ساری

پروازهای کیش به ساری روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود.

  چه ایرلاین هایی از کیش به ساری پرواز مستقیم دارند؟

تمامی پروازهای کیش به ساری از فرودگاه بین المللی کیش (KIH) به فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری (SRY) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر هواپیمایی وارش در مسیر کیش ساری پرواز دارد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پروازی کیش به ساری کدام ایرلاین است؟

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر کیش به ساری هواپیمایی وارش است.

محبوب‌ترین پروازهای داخلی به ساری

 بلیط هواپیما تهران به ساری
  بلیط هواپیما بندرعباس به ساری
 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.