بلیط هواپیما کیش به اهواز (پرواز کیش اهواز)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به اهواز

برای خرید بلیط هواپیما کیش به اهواز در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیش اهواز را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای کیش به اهواز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری کیش اهواز و بلیط چارتر کیش به اهواز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمای کیش اهواز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز کیش به اهواز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما کیش به اهواز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما کیش اهواز را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای کیش به اهواز به بهترین نرخ بلیط هواپیما کیش به اهواز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت کیش به اهواز و اهواز کیش در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما کیش به اهواز هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز کیش اهواز را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به اهواز و بلیط هواپیما چارتر ارزان کیش به اهواز را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش به اهواز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر کیش به اهواز

در میان پروازهای چارتر اهواز ، بلیط چارتر کیش به اهواز یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط کیش به اهواز چارتر در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر اهواز به کیش در مسیر برگشت کافی است پروازهای کیش به اهواز را به صورت رفت و برگشت در آوا بلیط جستجو نمایید. چنانچه بلیط پرواز چارتری کیش اهواز و یا بلیط هواپیما اهواز به کیش چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز چارتر کیش به اهواز و پرواز چارتر اهواز کیش دسترسی پیدا کرده و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط چارتر کیش به اهواز نمایید.

بلیط لحظه آخری کیش به اهواز

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به اهواز را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کیش به اهواز، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری کیش به اهواز را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما کیش به اهواز

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت کیش به اهواز می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان کیش به اهواز یاری می‌کند.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کیش به اهواز به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما از کیش به اهواز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیمای کیش به اهواز فصل تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش به اهواز را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت کیش به اهواز از قیمت دو بلیط یکطرفه کیش به اهواز و اهواز به کیش ارزان‌تر خواهد شد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به اهواز در آوا بلیط

 جستجوی بلیط هواپیما کیش به اهواز

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به اهواز، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای کیش به اهواز اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه کیش به اهواز یا بلیط هواپیما کیش به اهواز رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج جستجوی پروازهای کیش به اهواز برای شما به نمایش درمی‌آید.

 رزرو بلیط هواپیما کیش به اهواز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای کیش به اهواز از ارزانترین نرخ بلیط هواپیما کیش به اهواز داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط از کیش به اهواز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

 خرید و دریافت بلیط هواپیما کیش به اهواز

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما از کیش به اهواز در آوا بلیط

  خرید بلیط هواپیما کیش به اهواز ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما کیش به اهواز از سایت آوا بلیط ارزانترین قیمت بلیط پرواز کیش به اهواز از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما کیش تا اهواز به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به کیش به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

 امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز کیش به اهواز از آوا بلیط شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط کیش اهواز دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما از کیش به اهواز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط کیش به اهواز در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط، نرخ بلیط هواپیما کیش به اهواز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما کیش به اهواز را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش از آوا بلیط بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در آوا بلیط خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در آوا بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای کیش به اهواز در سامانه آوا بلیط، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما کیش به اهواز را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط کیش به اهواز ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما کیش به اهواز از آوا بلیط استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای کیش به اهواز در آوا بلیط، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان کیش به اهواز در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای کیش به اهواز را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما کیش به اهواز

  فاصله هوایی از کیش تا اهواز چقدر است؟

فاصله کیش تا اهواز با هواپیما 737 کیلومتر است.

  پرواز از کیش به اهواز چقدر طول می‌کشد؟

طول مدت پرواز کیش به اهواز به طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه است.

  روزهای پرواز کیش به اهواز

پروازهای کیش به اهواز روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود.

  چه ایرلاین هایی از کیش به اهواز پرواز مستقیم دارند؟

تمامی پروازهای کیش به اهواز از فرودگاه بین المللی کیش (KIH) به فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز (AWZ) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی کیش ایر در مسیر کیش اهواز پرواز دارند. پیشتر هواپیمایی ایران ایرتور و هواپیمایی وارش نیز در این مسیر پرواز داشتند، اما در حال حاضر این دو شرکت هواپبمایی در مسیر پرواز کیش به اهواز فعالیت ندارند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پروازی کیش به اهواز کدام ایرلاین است؟

محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر کیش به اهواز هواپیمایی کیش ایر است.

محبوب‌ترین پروازهای داخلی به اهواز

  بلیط هواپیما تهران به اهواز
  بلیط هواپیما اصفهان به اهواز
  بلیط هواپیما مشهد به اهواز
  بلیط هواپیما رشت به اهواز
  بلیط هواپیما شیراز به اهواز
 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.