بلیط هواپیما مشهد به آبادان (پرواز مشهد آبادان)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به آبادان

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به آبادان در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای مشهد به آبادان تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری مشهد آبادان و بلیط چارتر مشهد به آبادان را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما از مشهد تا آبادان را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز مشهد آبادان فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما مشهد به آبادان

اگر قصد خرید بلیط ارزان پرواز مشهد آبادان را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای مشهد به آبادان به بهترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به آبادان دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت مشهد به آبادان و آبادان مشهد در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مشهد به آبادان هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز مشهد به آبادان را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به آبادان و بلیط هواپیما چارتر ارزان مشهد به آبادان را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به آبادان را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر مشهد به آبادان

در میان پروازهای چارتر آبادان ، بلیط چارتر مشهد آبادان یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر مشهد آبادان در مسیر رفت و یا خرید بلیط هواپیما چارتر از آبادان به مشهد در مسیر برگشت کافی است پروازهای مشهد به آبادان را به صورت رفت و برگشت در آوا بلیط جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما مشهد به آبادان چارتر و یا بلیط هواپیما آبادان مشهد چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز چارتر مشهد به آبادان و پرواز چارتر آبادان مشهد دسترسی پیدا کرده و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر مشهد آبادان ارزان نمایید.

بلیط لحظه آخری مشهد به آبادان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به آبادان را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد به آبادان ، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری مشهد به آبادان را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آبادان

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد به آبادان می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان مشهد به آبادان یاری می‌کند.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به آبادان به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیمای مشهد به آبادان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد به آبادان فصل بهار و تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد به آبادان را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت مشهد به آبادان از قیمت دو بلیط یکطرفه مشهد به آبادان و آبادان به مشهد ارزان‌تر خواهد شد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد آبادان در آوا بلیط

  جستجوی بلیط هواپیما مشهد به آبادان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به آبادان ، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای مشهد به آبادان اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه مشهد به آبادان یا بلیط هواپیما مشهد به آبادان رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج جستجوی پروازهای مشهد به آبادان برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط هواپیما مشهد به آبادان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مشهد به آبادان از ارزانترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به آبادان نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما از مشهد به آبادان را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

 خرید و دریافت بلیط هواپیما مشهد به آبادان

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مشهد به آبادان در آوا بلیط

  خرید بلیط هواپیما مشهد به آبادان ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما مشهد به آبادان از سایت آوا بلیط ارزانترین قیمت بلیط پرواز مشهد به آبادان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما از مشهد تا آبادان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به آبادان به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز مشهد به آبادان از آوا بلیط شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط مشهد آبادان دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیمای مشهد آبادان را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط مشهد به آبادان در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط، نرخ بلیط هواپیما مشهد به آبادان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما مشهد به آبادان را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان از آوا بلیط بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در آوا بلیط خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در آوا بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای مشهد به آبادان در سامانه آوا بلیط، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما مشهد آبادان را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط هواپیما مشهد ابادان ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما مشهد به آبادان از آوا بلیط استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای مشهد به آبادان در آوا بلیط، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان مشهد به آبادان در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزانترین بلیط هواپیما مشهد آبادان را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما مشهد به آبادان

  فاصله هوایی از مشهد تا آبادان چقدر است؟

فاصله مشهد تا آبادان با هواپیما 1245 کیلومتر است.

  پرواز مشهد به آبادان چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان پرواز مشهد به آبادان به طور متوسط 2 ساعت است.

  روزهای پرواز مشهد به آبادان

پروازهای مشهد به آبادان روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود.

  چه ایرلاین هایی از مشهد به آبادان پرواز مستقیم دارند؟

تمامی پروازهای مشهد به آبادان از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد (MHD) به فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان (ABD) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم ایر و هواپیمایی آتا و هواپیمایی ایران ایر تور در مسیر مشهد آبادان پرواز دارند. پیشتر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی تابان نیز در این مسیر پرواز داشتند، اما در حال حاضر این شرکت‌های هواپبمایی در مسیر پرواز مشهد به آبادان فعالیت ندارند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پروازی مشهد به آبادان کدام ایرلاین است؟

محبوب‌ترین ایرلاین‌ها در مسیر مشهد به آبادان هواپیمایی آسمان و هواپیمایی آتا هستند.

محبوب‌ترین پروازهای داخلی به آبادان

 بلیط هواپیما تهران به آبادان
  بلیط هواپیما اصفهان به آبادان
 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.