بلیط هواپیما مشهد به قشم (پرواز مشهد قشم)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به قشم

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به قشم در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد قشم را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای مشهد به قشم تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری مشهد قشم بلیط چارتر مشهد قشم را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمای مشهد به قشم را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز مشهد قشم فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما مشهد به قشم

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد قشم را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای مشهد به قشم به بهترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به قشم دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت مشهد به قشم و قشم مشهد در آوابلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مشهد به قشم هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز مشهد قشم را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به قشم و بلیط هواپیما چارتر ارزان مشهد به قشم را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط مشهد قشم را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر مشهد به قشم

در میان پروازهای چارتر قشم ، بلیط هواپیما چارتر مشهد به قشم یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط مشهد قشم چارتر در مسیر رفت و یا خرید بلیط هواپیما چارتر قشم به مشهد در مسیر برگشت کافی است پروازهای مشهد به قشم را به صورت رفت و برگشت در آوا بلیط جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما مشهد به قشم چارتر و یا بلیط هواپیما از قشم به مشهد چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز مشهد قشم چارتر و پرواز چارتر قشم مشهد دسترسی پیدا کرده و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری مشهد به قشم

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد به قشم را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد به قشم، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری مشهد به قشم را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به قشم

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم رفت و برگشت می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان پرواز مشهد قشم یاری می‌کند.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به قشم به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما از مشهد به قشم با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین و بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد قشم فصل تابستان و پاییز است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد به قشم را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت مشهد به قشم از قیمت دو بلیط یکطرفه مشهد به قشم و قشم به مشهد ارزان‌تر خواهد شد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به قشم در آوا بلیط

  جستجوی بلیط هواپیما مشهد به قشم

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به قشم، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای مشهد به قشم اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه مشهد به قشم یا بلیط هواپیما مشهد به قشم رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج جستجوی پروازهای مشهد به قشم برای شما به نمایش درمی‌آید.

 رزرو بلیط هواپیما مشهد به قشم

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مشهد به قشم از ارزانترین نرخ بلیط هواپیما از مشهد به قشم نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و هزینه بلیط هواپیما از مشهد به قشم را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

 خرید و دریافت بلیط هواپیما مشهد به قشم

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما از مشهد به قشم در آوا بلیط

  خرید بلیط هواپیما مشهد به قشم ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما مشهد به قشم از سایت آوا بلیط کمترین قیمت بلیط مشهد به قشم از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما از مشهد تا قشم به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به قشم به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز مشهد به قشم از آوا بلیط شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط مشهد قشم دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما از مشهد به قشم را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط مشهد قشم در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط، نرخ بلیط هواپیما مشهد قشم را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما مشهد به قشم را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد قشم از آوا بلیط بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در آوا بلیط خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در آوا بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای مشهد به قشم در سامانه آوا بلیط، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما مشهد به قشم را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما مشهد به قشم از آوا بلیط استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای مشهد به قشم در آوا بلیط، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان مشهد به قشم در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای مشهد به قشم را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول و اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما مشهد به قشم

  فاصله هوایی از مشهد تا قشم چقدر است؟

فاصله از مشهد تا قشم با هواپیما 1109 کیلومتر است.

  پرواز از مشهد به قشم چقدر طول می‌کشد؟

طول مدت پرواز مشهد به قشم به طور متوسط 1 ساعت و 50 دقیقه است.

  روزهای پرواز مشهد به قشم

پروازهای مشهد به قشم روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود.

  چه ایرلاین هایی از مشهد به قشم پرواز مستقیم دارند؟

تمامی پروازهای مشهد به قشم از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد (MHD) به فرودگاه بین المللی دیرستان قشم (GSM) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر امکان خرید بلیط مشهد قشم هواپیمایی زاگرس و بلیط مشهد به قشم هواپیمایی قشم ایر برای مسافرین فراهم است. پیشتر هواپیمایی معراج و هواپیمایی وارش نیز در این مسیر پرواز داشتند، اما در حال حاضر این دو شرکت هواپبمایی در مسیر پرواز مشهد به قشم فعالیت ندارند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پروازی مشهد به قشم کدام ایرلاین است؟

محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد به قشم هواپیمایی قشم ایر است.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.