ایرپلین تیکت

ایرپلین تیکت اولین دستاورد نوآورانه شرکت عتیق گشت، به عنوان نخستین هدف ارائه خدمات تخصصی رزرواسیون بلیط هواپیمای داخلی و خارجی به مسافرین عزیز از خرداد ماه سال 1392 راه اندازی شده و زمینه ساز رشد تکنولوژی مرتبط با گردشگری در کشور شد. تا قبل از ایرپلن‌تیکت هیچ سامانه فروش آنلاین بلیط در کشور وجود نداشته است در گذر زمان پرواز های خارجی نیز به این سامانه افزوده شد تا بتواند نیاز مخاطبان را بیش از پیش پوشش دهد.

مسئولان بخش فروش این مرکز در دوره های پیشرفته رزرواسیون بلیط هواپیما شرکت کرده و دارای مجوزهای لازم جهت فروش بلیط هواپیما می باشند. همچنین فرآیند های خرید به گونه ای ساده طراحی و اجرا شده است که تمام افراد با مهارت های متفاوت بتوانند بلیط هواپیمای مورد نیازشان را به صورت غیرحضوری خریداری کنند. وب سایت AirplaneTicket.ir که توسط این مرکز طراحی و پیاده سازی شده نیز بر اساس آخرین تکنولوژی های نرم افزاری بوده و برای اولین بار در کشور ایران صورت گرفته است. از طریق این وب سایت می توانید به صورت یکپارچه پرواز تمام شرکت های هواپیمایی را جستجو کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین خریداری نمایید.

شرکت ما به منظور جلب رضایت و خشنودی مخاطبان خود مرکز خدمات مشتریان را بر اساس استانداردهای روز دنیا و نیاز های مربوطه راه اندازی کرد. در این مرکز ضمن پشتیبانی 24 ساعته اهدافی همچون، پاسخگویی با کیفیت، زمان مکالمه معقول، سرعت بالای رسیدگی، پیگیری سریع، حداقل کردن نیاز به انتقال تماس، کاهش تماس گیری مجدد مشتری و افزایش وفاداری مشتری را دنبال می کند. مرکز خدمات مشتریان قدرت پشتیبانی از تعداد قابل توجهی از تماس های همزمان، نمایش وضعیت آن ها، مسیردهی هوشمند هر تماس به پاسخگوی واجد صلاحیت و ثبت جزییات دقیق تماس ها را دارا است. ایرپلین تیکت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و تمام فعالیت هایش زیر نظر شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی عتیق گشت اصفهان به شماره ثبت 36555 تاسیس شده در سال 1387 و به مدیریت آقای محمدجواد اشجع، دارای مجوز رسمی فروش بلیط هواپیما به شماره 421/150/100/3520 از سازمان هواپیمایی کشوری ایران -ICAO- انجام می شود.

 

خرید بلیط هواپیما


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.