بلیط لحظه آخری کیش اصفهان - بلیط هواپیما کیش به اصفهان

بلیط کیش اصفهان :

کیش و اصفهان هر دو از قطب های گردشگری ایران هستند. هرچند سبک جاذبه های گردشگری این دو شهر بسیار متفاوت از هم است. اهمیت این دو شهر باعث شده است که جابجایی مسافر بین این دو شهر قابل توجه باشد و در نتیجه پرواز کیش اصفهان هم به شکل منظم برگزار شود. بنابراین خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان تقریبا برای همه روزهای سال ممکن است. هر روز حداقل دو پرواز کیش اصفهان انجام می شود.

اطلاعات پرواز کیش اصفهان :

قیمت بلیط هواپیما کیش - اصفهان :

قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان در حال حاضر عموما در بازه ی 260 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است. کمترین قیمت هر روز خیلی نوسان زیادی ندارد یعنی بهترین قیمتی که شما برای بلیط هواپیما کیش به اصفهان می توانید پیدا کنید بسته به اینکه چند روز قبل از پرواز بلیط را بخرید یا چه روزی از هفته بخواهید بلیط هواپیما کیش اصفهان بخرید ** میانگین قیمت ارزانترین بلیط** حدودا 380 هزارتومن است.

هواپیما کیش اصفهان :

تعداد پرواز های هفتگی در مسیر کیش اصفهان 21 است . ایرلاین های زاگرس و کیش ایر هر روز از کیش به اصفهان پرواز دارند و در در روزهای دیگر هفته هم ایران ایر، تابان، وارش و کاسپین پرواز کیش اصفهان برگزار می کنند. ایرلاین زاگرس ارزانترین ایرلاین فعال در مسیر کیش اصفهان است . دوشنبه ها 5 پرواز ، جمعه ها 4 پرواز و بقیه روزهای 2 یا 3 پرواز از کیش به اصفهان برگزار می شود. در روزهایی که پرواز بیشتر وجود دارد قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان متنوع تر است، البته لزوما پرواز ارزانتر نمی شود. پرواز کیش اصفهان بین 1 ساعت تا 75 دقیقه طول می کشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش اصفهان :

چون مسیر اصفهان به کیش یک مسیر توریستی محسوب می شود بلیط چارتری هم در آن زیاد است. این نه تنها به نوسان قیمت بلیط کیش اصفهان کمک می کند بلکه شانس خرید بلیط ارزان قیمت را هم زیاد می کند. مثل بیشتر مسیرهای دیگر پروازی داخلی توصیه ما این است که از حدود 1 هفته قبل از پرواز قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان رو روزانه چک کنید. همچنین از پیش بینی قیمت چمدون هم می توانید کمک بگیرید و بهترین زمان خرید بلیط هواپیما برای کیش به اصفهان را متوجه شوید. تیم پشتیبانی آوا بلیط هم آماده است تا سوالات شما را پاسخ داده و کمک کند بلیط بهتری خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.