بلیط هواپیما تبریز بندرعباس - پرواز تبریز بندرعباس

بندرعباس از جمله شهرهایی است که هم به لحاظ گردشگری و هم به لحاظ تجاری قابل اهمیت است. چرا که شهرهای تبریز و بندرعباس هردو به لحاظ کاری قابلیت های خاصی را دارند و بندرعباس شهری است که اکثرافراد از آن به جزایر آزاد می روند. از این رو با توجه به اهمیت این شهر خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس هم از طریق گردشگران برای بازدید از جاذبه های دیدنی بندرعباس صورت می گیرد و هم از طریق افرادی که نیاز به این سفرجهت کار و ماموریت دارند.

چرا خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس؟

موقعیت جغرافیایی شهر بندرعباس از جهت شمال و شمال شرقی به استان کرمان واز سمت غرب و شمال غربی با استان های فارس و بوشهر و در شرق به سیستان و بلوچستان ختم می شود. در نوار جنوبی این شهر دریای عمان و خلیج فارس قرار گرفته است. بندرعباس شاهراه مشترک بین خلیج فارس و دریای عمان است و از طریق شبکه راه‌آهن نیز می توانید به این شهر سفر کنید.

کارهایی که باید در بندرعباس انجام دهید؟

اکنون سفر به بندرعباس شما را به شهری با جاذبه های طبیعی و بکر می برد. تفریحات خود را در این شهر با مطالعه این مقاله آگاهانه دنبال کنید. جاذبه‌های گردشگری شهر بندرعباس عبارتند از:

 چشمه آبگرم گنو

نوعی ماهی به نام اینوس در این چشمه دیده می‌شود که در هیچ جای دنیا وجود ندارد. به دلیل گرمای زیاد آب، جانوران زیادی در چشمه یافت نمی شود و تنها نوعی از ماهی های منحصر به فرد هستند که در این چشمه قرار دارند. می توانید در این منطقه کمپ بزنید و به تفریح بپردازید. رطوبت هوا در این قسمت تقریبا  کمتر از نقاط دیگر است .

 آبشار تزرج

این آبشار نیز از آبشارهای دیدنی بندرعباس می باشد و جزو جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می‌شود.

غار نمکی خرسین

هیچ تغییری در آن به وسیله انسان ها صورت نگرفته است. به این غار کاملاً طبیعی و بکر که در شمال شرقی بندرعباس قرار دارد بروید و حتما همراه با گروه وارد این غار شوید. چرا که  ورود به آن به تنهایی خطرناک است.

دره داماش

 یکی دیگر از جاذبه های گردشگری بکر بندرعباس است که در میان کوه‌های هماگ واقع در کوههای زاگرس واقع شده  و از میان آن رودخانه می گذرد و نهایتاً به خلیج‌فارس می پیوندد. این منطقه از آب و هوای مطبوع و معتدل برخوردار است. از دیگر جاذبه های دیدنی که درشهر بندرعباس وجود دارد، چشمه سبز پوشان است. در بندرعباس همه چیز بکر و طبیعی است و این زیبایی و طبیعت بکر حاصل خلقت آفریدگار است.

بعد از اماکن بکر و طبیعی به اماکن تاریخی بندرعباس می رسیم: مانند حمام گله داری که در محله آوزی قرار دارد و در ساخت این حمام قدیمی از سگهای دریایی استفاده شده که به جذابیت آن افزوده است . عمارت کلاه فرنگی بندرعباس که در دوران صفویه ساخته شده و گمرک قدیمی بندرعباس بوده ،دارای 16 برجسته دروازه است. پل لاتیدان، قلعه فین ، معبد هندوهای بندرعباس، موزه خلیج فارس و همه از اماکن تاریخی بندرعباس می باشند.اماکن مذهبی در بندرعباس مانند مسجد گله‌داری، مسجد جامع دلگشا، مسجد  ناصری ، امامزاده سید مظفر، امامزاده سید کامل را شامل می شود.

مراکز خرید بندرعباس

مراکز خرید بندرعباس از جاذبه های اصلی سفر به شمار می‌روند و دیدنی می باشند که بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس از آن ها مطلع شوید. از بهترین بازارهای بندرعباس می توان به بازار سنتی  بندرعباس،  بازار ماهی،  بازار اوزی ها و لاری ها، مرکز  تجاری سحر، مرکز تجاری ستاره شهر، مرکز خرید زیتون، مرکز ستاره جنوب، سیتی سنتر بندرعباس و دو مجتمع رویال 1 و 2 ،مرکز خرید نخیل سنتر ، مرکز خرید نیلی و ملکه ی آسمان ها اشاره کرد. در این بازارها می‌توانید انواع لوازم بهداشتی، آرایشی، مواد غذایی و خوراکی ،همچنین سوغات و رهاورد بندرعباس را تهیه کنید . انواع پارچه های رنگی، محلی بندرعباس در این بازارها موجود است.

بهترین زمان برای سفر به بندرعباس

آب و هوای شهر بندرعباس در تمام سال گرم می باشد به دلیل اینکه بندرعباس یکی از شهرهای گرم و مرطوب ایران است، از این رو  تابستان های آن بسیار گرم با دمای 44 درجه سانتی گراد از گرمترین روزهای سال محسوب می شود و  در زمستان سرد ترین روزهای  سال با دمای 4 درجه سانتی گراد است. بهترین فصول برای سفر به بندرعباس تعطیلات نوروز در فصل بهار و فصل پاییز می باشد. برای سفر به نقاط گرم کشورمان زمستان نیز بهترین فصل است.

بهترین زمان از نظر آب و هوای بندرعباس

در زمستان هوای بندرعباس معتدل و مناسب جهت گردشگری و تفریح است و این فصل بیشتر به گردشگرانی اختصاص دارد که به ماه عسل می روند یا فرزند محصل و دانشجو ندارند و می‌توانند از تعطیلات کاری و شغلی خود استفاده کرده و به سفر بروند.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز به بندرعباس

فصل سفر ارزان به بندرعباس تابستان  است. در این فصل بلیط ارزان هواپیما در دسترس است و دلیل ارزانی آن گرما شدید تابستان است. اما باید گفت این دوره از اواخر خردادماه تا اوایل  شهریور شروع می شود که داغترین و گرمترین روزها را شامل می شود. رزرو هتل نیز در این بازه زمانی ارزان است.

جهت خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز به بندرعباس از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای تبریز به بندرعباس در 15 روز آینده ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را  به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیمای بندرعباس باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز بندرعباس

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما تبریز بندرعباس فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز تبریز بندرعباس محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما تبریز به بندرعباس عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی بندرعباس و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز تبریز بندرعباس با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما بندرعباس نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر تبریز بندرعباس خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر تبریز بندرعباس و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر بندرعباس ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بین المللی شهدای پرواز، فرودگاهی در شهر بندرعباس است و در سال 1349 احداث شده ایرلاین های پروازی این فرودگاه از شرکت‌های هواپیمایی آتا، ترک، کاسپین، دبی، ایران‌ایر و هواپیمای قشم، معراج، ماهان و دیگر شرکت‌های هواپیمایی می باشد. این فرودگاه در سال 1349 احداث شده و بعد ازتکمیل ترمینال های آن در سال 1350 افتتاح گردید. در محلی به نام بند کناران واقع در 25 کیلومتری جاده بندرعباس سیرجان قرار دارد و از پر رفت و آمدترین فرودگاه های کشور محسوب می‌شود به طوری که هر هفته 250 پرواز در آن به مقاصد خارجی و داخلی انجام می شود.

با خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس آوا بلیط ، روی زمین نمی مانید...

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.