بلیط پروازهای چارتری ماهان

                                 خرید بلیط هواپیما ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 با عنوان نخستین شرکت هواپیمایی ایران آغاز به کار کرد. هواپیمایی ماهان در طول فعالیت خود به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کرد، و توانست ناوگان هوایی خود را به حدی گسترش دهد که به عنوان برترین و پرفروش‌ترین شرکت هوایی ایران شناخته شود. در حال حاضر 54 هواپیما در ناوگان هوایی ماهان مشغول فعالیت هستند.

هواپیمایی ماهان با توجه به نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، هزینه مناسبی دریافت می‌کند و همین موضوع باعث شده است تا در طول فعالیت نسبتا کوتاه خود محبوبیت بسیاری در میان مشتریان کسب کند. در ابتدا پروازهای داخلی هواپیمایی ماهان فقط به دو مسیر کرمان و مشهد و پروازهای خارجی ماهان در مسیر مشهد به دمشق انجام می‌شد. اما به مرور و با رشد این ایرلاین، پروازهای ماهان ایر گسترش پیدا کرد. به طوریکه در حال حاضر ماهان ایر به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد.

از مهمترین پروازهای خارجی ماهان ایر می توان به پرواز ماهان استانبول، پرواز ماهان آنکارا، پرواز ماهان دبی، پرواز ماهان بانکوک، پرواز ماهان کوالالامپور، پرواز ماهان شانگهای، پرواز ماهان پکن و پرواز ماهان گوانجو اشاره کرد.

در حال حاضر به دلیل کیفیت بالای پروازهای ماهان و قیمت بلیط هواپیما ماهان بسیاری از مشتریان شرکت‌های هوایی پرواز با ماهان را ترجیح می‌دهند. به همین دلیل این شرکت هوایی توانسته است در زمینه فروش بلیط هواپیما، لقب پرفروش‌ ترین شرکت هوایی را از آن خود کند.

برای رفاه حال مشتریان بلیط هواپیما ماهان به دو صورت بلیط سیستمی ماهان و بلیط لحظه آخری ماهان عرضه ‌می‌شود. قیمت بلیط هواپیما ماهان با توجه به کلاس‌های پروازی هواپیمایی ماهان متغیر است. اگر قصد خرید بلیط ارزان ماهان را دارید می‌توانید بلیط کلاس پروازی اکونومی (اقتصادی) ماهان را خریداری کنید. در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید بلیط کلاس پروازی بیزینس (تجاری) ماهان است.

پروازهای خارجی ماهان ایر

مقاصد خارجی پروازهای ماهان ایر بسیاری از شهرهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه را شامل می شود. پروازهای خارجی ماهان ایر عبارتند از :

 • پرواز ماهان تهران - استانبول
 • پرواز ماهان تهران - آنکارا
 • پرواز ماهان تهران - دبی
 • پرواز ماهان تهران - بانکوک
 • پرواز ماهان تهران - دهلی
 • پرواز ماهان تهران - لاهور
 • پرواز ماهان تهران - مسکو
 • پرواز ماهان تهران - آلماتی
 • پرواز ماهان تهران - پکن
 • پرواز ماهان تهران - شانگهای
 • پرواز ماهان تهران - شنزن
 • پرواز ماهان تهران - کوالالامپور
 • پرواز ماهان تهران - گوانجو
 • پرواز ماهان تهران - نجف
 • پرواز ماهان تهران - اربیل
 • پرواز ماهان تهران - سلیمانیه

خرید بلیط چارتر ماهان

قیمت بلیط هواپیما برای بسیاری از افراد مهم است، در عین حال داشتن پروازی راحت و با کیفیت نیز از دغدغه‌های اصلی آن‌ها محسوب می‌شود. از این‌رو شرکت هوایی ماهان کلیه پروازهای خود را به صورت چارتر( نرخ ویژه) نیز عرضه می‌کند. در بلیط چارتر ماهان همان خدمات بلیط سیستمی اما با قیمتی بسیار پایین‌تر عرضه می‌شود.

اگر شما نیز خواهان خرید بلیط ارزان چارتر هواپیما ماهان هستید می‌توانید خرید خود را به راحتی و به سرعت از طریق سایت فلای تودی انجام دهید. فلای تودی سامانه آنلاین فروش اینترنتی بلیط هواپیما تمامی پروازهای ماهان را به صورت مستقیم و بی واسطه و با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌کند. فروش بسیاری از بلیط‌ های ارزان ماهان به صورت انحصاری و تنها از طریق سایت فلای تودی انجام می‌شود، بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما ماهان را در سامانه فروش بلیط هواپیما ماهان فلای تودی پیدا کنید.

از طریق سایت فلای تودی می‌توانید تمامی بلیط‌ های خارجی ماهان از جمله بلیط چارتری ماهان به استانبول، بلیط چارتری ماهان به آنکارا، بلیط چارتری ماهان به دبی، بلیط چارتری ماهان به بانکوک، بلیط چارتری ماهان به کوالالامپور، بلیط چارتری ماهان به شانگهای، بلیط چارتری ماهان به پکن و بلیط چارتری ماهان به گوانجو را خریداری کنید.                             

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.