خرید بلیط هواپیما شیراز به مسقط - بلیط هواپیما مسقط شیراز

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مسقط

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مسقط در سامانه خرید بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز مسقط تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز مسقط و بلیط چارتر شیراز مسقط را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که آوا بلیط در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما مسقط شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به مسقط فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

 خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز مسقط

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز مسقط را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما شیراز مسقط به بهترین قیمت پرواز شیراز مسقط دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم شیراز مسقط و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز مسقط در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز مسقط هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز مسقط را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز مسقط و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به مسقط را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز مسقط را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از آوا بلیط خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز مسقط

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز مسقط می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به مسقط یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به مسقط به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای شیراز مسقط با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز مسقط را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز مسقط را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما شیراز مسقط فصل تابستان است.

• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز مسقط را معمولا می‌توانید در روزهای یکشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز مسقط را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز مسقط از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز مسقط و مسقط به شیراز ارزان‌تر خواهد شد. 

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز مسقط

  فاصله هوایی شیراز تا مسقط

مسافت پروازی شیراز و مسقط 869 کیلومتر (540 مایل) است.

  مدت زمان پرواز شیراز مسقط

طول پرواز شیراز مسقط به طور متوسط 1 ساعت و 35 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به مسقط با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

                       مسیرهای پروازی شیراز مسقط

  قشم ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 00:55 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  سلام ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:35 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  قطر ایرویز

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه) ...............1:40 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  ترکیش

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ...............4:55 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  ایر عربیا

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه) ...............00:55 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  فلای دبی

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:30 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............1:05 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  قطر ایرویز و عمان ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) قطر ایرویز ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه) عمان ایر ...............1:30 ............... MCT (فرودگاه مسقط)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به مسقط پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی قشم ایر و سلام ایر از شیراز به مسقط به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز مسقط

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز شیراز مسقط سلام ایر می‌باشد.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز مسقط

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر پرواز شیراز مسقط سلام ایر است.

  روزهای پرواز شیراز به مسقط

پروازهای شیراز مسقط تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.