بلیط هواپیما کرج به اهواز (پرواز کرج اهواز)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرج اهواز

برای خرید بلیط هواپیما کرج اهواز در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما کرج اهواز را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای کرج اهواز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری کرج اهواز و بلیط چارتر کرج اهواز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که آوا بلیط در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما کرج اهواز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز کرج اهواز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما کرج اهواز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما کرج اهواز را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای کرج اهواز به بهترین نرخ بلیط هواپیما کرج اهواز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت کرج اهواز و اهواز کرج در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما کرج اهواز هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز کرج اهواز را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری کرج اهواز و بلیط هواپیما چارتر ارزان کرج اهواز را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما کرج اهواز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر کرج اهواز

برای خرید پرواز چارتری کرج اهواز با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر کرج اهواز را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر کرج اهواز را خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری کرج اهواز

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کرج اهواز را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کرج اهواز، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری کرج اهواز را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما کرج اهواز

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت کرج اهواز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان کرج اهواز یاری می‌کند. 

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرج اهواز به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما کرج اهواز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما کرج اهواز فصل تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما کرج اهواز را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت کرج اهواز از قیمت دو بلیط یکطرفه کرج اهواز و اهواز به کرج ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما کرج اهواز

  فاصله هوایی کرج تا اهواز

مسیر هوایی کرج اهواز 544 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز کرج اهواز

طول مدت پرواز کرج اهواز به طور متوسط 1 ساعت و 10 دقیقه است.

  روزهای پرواز کرج اهواز

پروازهای کرج اهواز روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می‌شود.

  مسیرهای پروازی کرج اهواز

تمامی پروازهای کرج اهواز از فرودگاه پیام کرج (PYK) به سمت فرودگاه بین المللی اهواز (AWZ) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما کرج اهواز را ارائه می‌دهند می‌توان به ایرلاین قشم ایر اشاره کرد. 

 


بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.