بلیط هواپیما رشت به اهواز (پرواز رشت اهواز)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما رشت اهواز 

برای خرید بلیط هواپیما رشت اهواز در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما رشت اهواز را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای رشت اهواز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری رشت اهواز و بلیط چارتر رشت اهواز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که آوا بلیط در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما رشت اهواز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز رشت اهواز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما رشت اهواز                

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما رشت اهواز را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای رشت اهواز به بهترین نرخ بلیط هواپیما رشت اهواز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت رشت اهواز و اهواز رشت در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما رشت اهواز هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز رشت اهواز را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری رشت اهواز و بلیط هواپیما چارتر ارزان رشت اهواز را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر رشت اهواز                

برای خرید پرواز چارتری رشت اهواز با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر رشت اهواز را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر رشت اهواز را خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری رشت اهواز                

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری رشت اهواز را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری رشت اهواز، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری رشت اهواز را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز                

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت رشت اهواز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان رشت اهواز یاری می‌کند.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما رشت اهواز فصل تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما رشت اهواز را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت رشت اهواز از قیمت دو بلیط یکطرفه رشت اهواز و اهواز به رشت ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما رشت اهواز

  فاصله هوایی رشت تا اهواز

مسیر هوایی رشت اهواز 983 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز رشت اهواز

طول مدت پرواز رشت اهواز به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است.

  روزهای پرواز رشت اهواز

پروازهای رشت اهواز روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می‌شود.

  مسیرهای پروازی رشت اهواز

تمامی پروازهای رشت اهواز از فرودگاه رشت (RAS) به سمت فرودگاه اهواز (AWZ) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما رشت اهواز را ارائه می‌دهند می‌توان به ایرلاین‌های کارون، ایران ایر، اشاره کرد. 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.