بلیط هواپیما تهران به همدان (پرواز تهران همدان)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران همدان                 

برای خرید بلیط هواپیما تهران همدان در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران همدان را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای تهران همدان تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری تهران همدان و بلیط چارتر تهران همدان را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که آوا بلیط در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما تهران همدان را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران همدان فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما تهران همدان                

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران همدان را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای تهران همدان به بهترین نرخ بلیط هواپیما تهران همدان دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت تهران همدان و همدان تهران در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران همدان هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز تهران همدان را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران همدان و بلیط هواپیما چارتر ارزان تهران همدان را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران همدان را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر تهران همدان

برای خرید پرواز چارتری تهران همدان با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر تهران همدان را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر تهران همدان را خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری تهران همدان                

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تهران همدان را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تهران همدان، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران همدان را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما تهران همدان                

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت تهران همدان می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان تهران همدان یاری می‌کند.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران همدان به موارد زیر توجه کنید:                

• قیمت بلیط هواپیما تهران همدان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران همدان فصل زمستان است.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران همدان                

  فاصله هوایی تهران تا همدان

مسیر هوایی تهران همدان 319.70 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران همدان

طول مدت پرواز تهران همدان به طور متوسط 1 ساعت است.

  روزهای پرواز تهران همدان

در حال حاضر در این مسیر پروازی موجود نیست.

  مسیرهای پروازی تهران همدان

تمامی پروازهای تهران همدان از فرودگاه مهرآباد تهران (THR) به سمت فرودگاه همدان (HDM) انجام می‌شوند. 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.