بلیط هواپیما کرج به کیش (پرواز کرج کیش)

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرج کیش                 

برای خرید بلیط هواپیما کرج کیش در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما آوا بلیط راهی آسان پیش رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما کرج کیش را دارید، کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای کرج کیش تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط لحظه آخری کرج کیش و بلیط چارتر کرج کیش را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ آوا بلیط می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که آوا بلیط در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما کرج کیش را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز کرج کیش فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما کرج کیش

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما کرج کیش را دارید آوا بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای کرج کیش به بهترین نرخ بلیط هواپیما کرج کیش دست پیدا کنید. تمامی پروازهای رفت و برگشت کرج کیش و کیش کرج در آوا بلیط موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما کرج کیش هدر ندهید. ارزانترین بلیط پرواز کرج کیش را از آوا بلیط بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری کرج کیش و بلیط هواپیما چارتر ارزان کرج کیش را در آوا بلیط بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی آوا بلیط می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما کرج کیش را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید.

بلیط چارتر کرج کیش                

برای خرید پرواز چارتری کرج کیش با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید قیمت بلیط چارتر کرج کیش را به تفکیک مشاهده کرده و با مقایسه آن‌ها، ارزانترین بلیط هواپیما چارتر کرج کیش را خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری کرج کیش

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کرج کیش را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کرج کیش، خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید بلیط ارزان لحظه آخری کرج کیش را برای شما میسر می‌سازد.

قیمت بلیط هواپیما کرج کیش                

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت کرج کیش می‌توانید به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. آوا بلیط با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب خرید بلیط ارزان کرج کیش یاری می‌کند.

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرج کیش به موارد زیر توجه کنید: 

• قیمت بلیط هواپیما کرج کیش با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما کرج کیش فصل پاییز و زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما کرج کیش را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت کرج کیش از قیمت دو بلیط یکطرفه کرج کیش و کیش به کرج ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما کرج کیش

  فاصله هوایی کرج تا کیش

مسیر هوایی کرج کیش 1068 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز کرج کیش

طول مدت پرواز کرج کیش به طور متوسط 2 ساعت است.

  روزهای پرواز کرج کیش

پروازهای کرج کیش روزهای سه شنبه و جمعه انجام می‌شود.

  مسیرهای پروازی کرج کیش

تمامی پروازهای کرج کیش از فرودگاه بین المللی پیام کرج (PYK) به سمت فرودگاه بین المللی جزیره کیش (KIH) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما کرج کیش را ارائه می‌دهند می‌توان به کیش ابر اشاره کرد. 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.