بلیط لحظه آخری - رزرو اینترنتی بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری

برای کاهش هزینه سفر بلیط لحظه آخری خود را از سایت آوا بلیط خریداری نمایید. اگر مایلید تا با بلیط لحظه آخری بیشتر آشنایی داشته باشید، در این مقاله با ما همراه شوید. در این مقاله شما را با بلیط لحظه آخری، عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط لحظه آخری و خصوصیات بلیط لحظه آخری آشنا خواهیم کرد. بسیاری از مسافران در هنگام تهیه بلیط هواپیما در صدد این بوده تا هزینه سفر خود را با خرید یک بلیط ارزان کاهش دهند. در این مواقع دو روش، تخفیفات ویژه سایت های فروش بلیط هواپیما و بلیط لحظه آخری را دنبال می کنند. این دو راه همیشه سفری مقرون به صرفه و ارزان تری را برای مسافران در بر خواهد داشت. با مراجعه به سایت تیک بان علاوه بر تخفیفات شگفت انگیز و دریافت کد تخفیف از بلیط لحظه آخری نیز استفاده نمایید. این سایت فعال در حوزه گردشگری از سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از 900 ایرلاین داخلی و بین المللی همکاری می نماید.

بلیط لحظه آخری چیست؟

در طول سال و زمان های خاص آژانس های مسافربری اقدام به پیش خرید تمامی بلیط های هواپیما کرده یا به نوبه دیگر هواپیما را در بست می گیرند، به این امر چارتر کردن می گویند. در این مواقع شرکت چارتر کننده قیمت های خود را برای دریافت هزینه به مسافران عرضه می دارد. حال فرض کنید، با فرا رسیدن زمان سفر شرکت چارتر کننده که بلیط های هواپیما را از شرکت هواپیمایی خریداری کرده، موفق به فروش بلیط ها نشده است. اگر صندلی های هواپیما خالی بماند و یا بلیط ها به فروش نرسد، شرکت چارتر کننده هزینه سنگینی را بابت به فروش نرسیدن متحمل می شود. با توجه به نزدیک بودن زمان سفر در این مواقع شرکت چارتر کننده برای به فروش رسیدن بلیط های خود تخفیفاتی را ارائه می دهند تا بلیط های خود را به فروش برسانند و متحمل زیان نشوند. به این نوع بلیط ها که با توجه به نزدیکی زمان سفر و تکمیل نشدن ظرفیت صندلی های هواپیما با تخفیفات ارائه می شوند، بلیط لحظه آخری گفته می شود. بلیط لحظه آخری، یک معامله سودآور برای شرکت چارتر کننده و متقاضی بلیط هواپیما است. با فروش بلیط لحظه آخری توسط آژانس مسافربری علاوه بر تکمیل شدن ظرفیت هواپیما متقاضی بلیط نیز سفر مقرون به صرفه و ارزان تری را تجربه خواهد کرد. بلیط لحظه آخری را از ما بخواهید. با مراجعه به سایت آوا بلیط، خرید بلیط هواپیما را با کمترین قیمت انجام دهید. این سایت با ارائه کدهای تخفیف به مشتریان وفادار خود هزینه های سفر را به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط لحظه آخری

همانطور که می دانید، بلیط لحظه آخری ممکن است شرایطی را برای مسافر ایجاد کند که هزینه کمتری بابت خرید بلیط هواپیما پرداخت نماید. عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط لحظه آخری به شرح زیر است: 1- کوتاه بودن فاصله زمانی نسبت به پرواز 2- تکمیل نشدن صندلی های هواپیما شرکت چارتر کننده در این شرایط شرکت چارتر کننده بلیط لحظه اخری خود را با توجه به نوع پرواز با تخفیفات 10 تا 50 درصدی، ارائه می شود. نکته قابل توجه در هنگام رزرو بلیط لحظه آخری این است که این نوع بلیط ها همیشه جز بلیط های ارزان نبوده و قیمت بلیط لحظه اخری با توجه به سیاست قیمت گذاری شرکت چارتر کننده تعیین می شود. ممکن است در روزهای شلوغ سال قیمت بلیط لحظه آخری شرکت چارتر کننده بالاتر از بلیط سیستمی باشد. در کل بلیط لحظه اخری به نسبت قیمت واقعی خودش ارزان تر خواهد بود. اگر به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما هستید، به سایت آوا بلیط مراجعه کنید. در سایت آوا بلیط این امکان برای مسافران فراهم شده تا بلیت مورد نظر خود را از لحاظ قیمت، نوع کلاس پروازی، نوع هواپیما، زمان سفر و نوع خدمات یه قیاس بگذارند. تا به راحتی بتوانند بلیط مناسب و به صرفه سفر خود را انتخاب نمایند.

6 خصوصیت مهم سفرهای لحظه آخری

 

  • 1.شرایط دو مسافری که بلیط عادی و بلیط لحظه آخری خریداری کرده اند با یکدیگر یکسان می باشد. ارزان بودن بلیت لحظه اخری دلیل بر ارائه خدمات بی کیفیتی توسط شرکت هواپی شرایط دو مسافری که بلیط عادی و بلیط لحظه آخر خریداری کرده اند با یکدیگر یکسان می باشد. ارزان بودن بلیت لحظه اخری دلیل بر ارائه خدمات بی کیفیتی توسط شرکت هواپیمایی نمی باشد.
  • 2.در برخی از پروازها ممکن است، چند مسافر بلیط لحظه آخری را با هزینه کمتری به نسبت سایرین که بلیط سیستمی نصیبشان شده، پرداخت نمایند. شرایط دو مسافر یکی است، ولی تنها تفاوت آنها آژانسی که بلیط را خریداری کرده اند می باشد. با مراجعه به سایت آوا بلیط از تخفیفات شگفت انگیز و مزایای بلیط لحظه آخر استفاده نمایید. سایت آوا بلیط با جمع آوری نیروهای جوان و برومند این مرز و بوم آماده ارائه خدمات در طول شبانه روز به شما متقاضیان عزیز است.
  • 3.به دلیل نزدیک بودن زمان پرواز، امکان استرداد در بلیط لحظه آخری وجود ندارد. در برخی از موارد امکان مسترد شدن وجود داشته، ولی مسافر باید هزینه جریمه سنگینی را پرداخت نماید. در برخی از اوقات این مبلغ جریمه به اندازه هزینه خود بلیط می باشد.
  • 4.با توجه به نزدیکی بلیط لحظه آخری به زمان سفر، متقاضی در هر لحظه باید آماده مسافرت باشد. معمولا بلیط های لحظه آخری برای کسانی که برنامه ریزی سفر را از قبل انجام داده اند، مناسب نمی باشد.
  • 5.در بلیط لحظه آخری انتخاب صندلی به اختیار مسافر نبوده و ممکن است پراکنده باشد. از این رو بلیط لحظه آخر نمی تواند گزینه مناسبی برای سفرهای خانوادگی و جمعی باشد.
  • 6.لزوما بلیط لحظه آخری ارزان ترین بلیط مربوط به سفر نمی باشد. بلکه به عواملی مانند روزهای شلوغ سال و نوع پرواز بستگی دارد. 
 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.